Mombacho Ron Gran Reserva 15y 43% 0,7L

Kód: E255
Značka: Mombacho
€80 / ks €66,70 bez DPH
Na objednávku

15-ročný nikaragujský rum s bohatým profilom s tónmi kávy, karamelu a sirupu.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Mombacho Ron Gran Reserva 15y je prémiový rum, ktorý sa vyznačuje komplexnosťou a bohatosťou. Vyrába sa z kvalitnej cukrovej trstiny zložitým procesom a zreje 15 rokov v sudoch z amerického bieleho duba. Vôňa rumu je sladkásvieža s tónmi toastu, orechov, sliviek a mirabeliek. Na jazyku je intenzívny, vyvážený a harmonický. Práve plná a bohatá chuť s tónmi karamelu, kávy a ovocného sirupu je to, čo robí tento rum takým výnimočným. Záver je dlhý s dominantnými korenistými a dubovými tónmi doplnenými o tmavú čokoládu.

Rum sa vyrába v Nikarague a je pomenovaný po vulkáne Mombacho, ktorý sa nachádza 120 km od neďalekého cukrovaru v Chichigalpe. Je určený pre tých, ktorí oceňujú vysokú kvalitu a komplexné chute a rovnako bude výbornou voľbou pre znalcov rumu, ktorí hľadajú niečo špeciálnejedinečné. Mombacho Ron Gran Reserva 15y si vychutnáte najlepšie čistý v pomalých dúškoch.

Značku vlastní Compañia Licorera de Nicaragua S.A., ktorá bola založená v roku 1890 v Manague. Spoločnosť má dlhú a bohatú históriu, ktorá sa začala výrobou cukru a neskôr sa rozšírila aj o výrobu rumu. Je známa predovšetkým výrobou značky Ron Flor de Caña, ktorý sa vyrába udržateľným spôsobom, pričom je to jediný destilát na svete, ktorý je certifikovaný ako Carbono Neutral a Fair Trade. Spoločnosť Compañia Licorera de Nicaragua S.A. bola tiež ocenená ako „Najlepší výrobca rumu na svete“ od IWSC v Londýne a ako „Najlepšia pálenica na svete“ od International Rum Conference v Madride.

 


Farba: Mahagónová

Vôňa: Sladká a svieža vôňa s tónmi toastu, orechov, sliviek a mirabeliek.

Chuť: Plná a bohatá chuť s karamelom, kávou a ovocným sirupom.

Záver: Dlhý záver s tmavou čokoládou a korenistými a dubovými tónmi.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Tmavý rum
% Alkoholu: 43
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Nikaragua
Vek (v rokoch): 15 r
Darčekové balenie: Nie
Balenie: Bez obalu
Typ alkoholu: Rum
Zloženie: Destilát z cukrovej trstiny
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: