Mombacho Old Port Wood Finish 21y 40% 0,7L v kartóne

Kód: E256
Značka: Mombacho
€122,40 / ks €102 bez DPH
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.
Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.

Podrobný popis

Mombacho Old Port Wood Finish 21y je kvalitný rum vyrobený z prvotriednej cukrovej trstiny tradičným spôsobom. Po dvoch desaťročiach dozrievania v dubových sudoch po bourbone sa vo finále dokončuje v sudoch po portskom víne, čím nadobúda svoje špecifiká. Vôňa rumu je bohatákomplexná s náznakmi medu, dreva, ovocia, sliviek a čiernej čerešne. Vyznačuje sa intenzívnou ale zato sviežou, vyváženou a harmonickou chuťou, ktorá končí dlhýmpôsobivým záverom.

Rum sa vyrába v Nikarague a je pomenovaný po vulkáne Mombacho, ktorý sa nachádza 120 km od neďalekého cukrovaru v Chichigalpe. Je určený pre milovníkov kvalitného alkoholu, ktorí ocenia jeho bohatú históriu, remeselnú výrobu a jedinečný chuťový profil. Je ideálny pre zberateľov a tých, ktorí hľadajú exkluzívny a nezabudnuteľný zážitok.

Značku vlastní Compañia Licorera de Nicaragua S.A., ktorá bola založená v roku 1890 v Manague. Spoločnosť má dlhú a bohatú históriu, ktorá sa začala výrobou cukru a neskôr sa rozšírila aj o výrobu rumu. Je známa predovšetkým výrobou značky Ron Flor de Caña, ktorý sa vyrába udržateľným spôsobom, pričom je to jediný destilát na svete, ktorý je certifikovaný ako Carbono Neutral a Fair Trade. Spoločnosť Compañia Licorera de Nicaragua S.A. bola tiež ocenená ako „Najlepší výrobca rumu na svete“ od IWSC v Londýne a ako „Najlepšia pálenica na svete“ od International Rum Conference v Madride.

 


Farba: Jantárová s červenými odleskami

Vôňa: Bohatá a komplexná vôňa s náznakmi medu, dreva, ovocia, sliviek a čiernej čerešne.

Chuť: Intenzívna, svieža, harmonická a vyvážená chuť.

Záver: Dlhý a pôsobivý záver.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Tmavý rum
% Alkoholu: 40
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Nikaragua
Vek (v rokoch): 21 r
Darčekové balenie: Áno
Balenie: V kartóne
Zloženie: Destilát z cukrovej trstiny
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: