3x Dal Bello DOCG Extra dry (Zatvárač zdarma)

Kód: E670-SET
Akcia
€35,70 / bal. €29,80 bez DPH
Skladom

Výhodné troj-balenie šumivého talianskeho vína s jemným a sviežim charakterom.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Dal Bello DOCG Extra Dry je veľmi suché a sýte šumivé víno pochádzajúce z najlepších viníc Glera s prevažne ílovitým typom pôdy, ktoré sa nachádzajú v talianskych kopcoch Asolane. Prosecco má príjemnú ovocnú vôňu s tónmi jablka, marhule a hrušky. Chuť je vyvážená, čerstvájemne pikantná s dlhotrvajúcim dojmom. Dal Bello DOCG Extra Dry je vynikajúce ako aperitív k rybím predjedlám alebo slaným jedlám a bielemu mäsu.

Skratka DOCG uvedená v názve zaručuje geografický pôvod a dodržiavanie najprísnejších štandardov kvality a výrobných postupov. Je najvyššou kvalitnou klasifikáciou v Taliansku. Skratka „Extra dry“ zas označuje víno s miernou sladkosťou, ktorá sa pohybuje od 12 do 17 g/l. Ak práve usporadúvate väčšiu oslavu, záhradnú párty alebo formálnu udalosť toto výhodné troj-balenie sa vám bude hodiť. Navyše k nemu dostanete ako bonus – „zatvárač“ fliaš zdarma

Spoločnosť Dal Bello Vini je popredným talianskym výrobcom kvalitných vín. Založil ju v roku 1906 Giuseppe Dal Bello v meste Fonte v severovýchodnej časti Talianska. Dal Bello Vini je známa predovšetkým výrobou znamenitého prosecca, najmä Asolo Prosecco Superiore DOCG. Jej výrobné techniky sú avantgardné a kombinujú pokročilé technológie s tradíciami minulosti. Spoločnosť za viac ako jedno storočie získala mnohé ocenenia a uznanie na lokálnej, národnej aj medzinárodnej úrovni vrátane takých súťaží ako Mondiale di Bruxelles, IWSC, 5 Star Wines a Falstaff Prosecco Trophy. Rodinná spoločnosť má veľký rešpekt k prírode a jej základným prvkom, ktoré sú dôležité pre jej vlastnú identitu.

 


Farba: Slamovožltá

Vôňa: Príjemná ovocná vôňa s tónmi jablka, marhule a hrušky.

Chuť: Vyvážená čerstvá a jemne pikantná chuť.

Záver: Dlhý a lahodný záver.

Teplota podávania: 6 – 8 °C


 

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné ponuky
Krajina pôvodu: Taliansko
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: