Transcontinental Rum Line French West Indies VO 2021 46% 0,7L v kartóne

Kód: E488
€49,10 / ks €40,90 bez DPH
Skladom

Špeciálny „agricole“ rum s bohatou, dymovou a ovocnou charakteristikou.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Transcontinental Rum Line French West Indies VO 2021 je špeciálny rum typu „agricole“, ktorý sa vyrába z čerstvo vylisovanej šťavy z cukrovej trstiny, nie z melasy, ktorá je vedľajším produktom spracovania cukru. Rum dozrieval najprv viac ako tri roky v amerických dubových sudoch na karibskom ostrove Martinik a potom bol prevezený do Francúzska, kde zrel ďalšie roky. Alkohol neobsahuje žiadne farbivá ani pridaný cukor. Vyznačuje sa bohatou a ovocnou vôňou s tónmi korenia, škorice, kvetov, pomaranča a trstinového cukru. Chuť je pikantná svieža s náznakmi hrušiek, manga, pomaranča, kvetov, dreva a klinčekov. V dlhomdymovom závere sa ešte navyše objaví sladké drievko a vanilka.

Limitovaná edícia je určená pre milovníkov „agricole“ rumu, ktorí hľadajú niečo výnimočné a originálne. Line French West Indies VO 2021 môžete piť čistý, s ľadom prípadne v kombinácii s ovocnými šťavami alebo koktailmi. Je to rum, ktorý vás prenesie do exotického sveta karibských ostrovov a francúzskej elegancie.

Značku Transcontinental Rum Line uviedla na trh v roku 2016 spoločnosť La Maison du Whisky, ktorá je známym francúzskym dovozcom a distribútorom destilátov. Transcontinental Rum Line (TCRL) ponúka rôzne druhy rumov z rôznych krajín ako sú napríklad Jamajka, Panama, Fidži, Guyana, Belize a ďalšie. Rumy sú typické tým, že dozrievajú v tropickom podnebí a potom v kontinentálnom podnebí, vďaka čomu nadobúdajú jedinečný charakter a chuť. TCRL ponúka aj limitované edície, ktoré sú často dostupné len v určitých regiónoch.

 


Farba: Jantárová

Vôňa: Bohatá a ovocná vôňa s tónmi korenia, škorice, kvetov, pomaranča a trstinového cukru.

Chuť: Svieža a pikantná chuť s náznakmi hrušiek, manga, pomaranča, kvetov, dreva a klinčekov.

Záver: Dlhý a dymový záver s príchuťou sladkého drievka, vanilky a dreva.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Tmavý rum
% Alkoholu: 46
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Martinik
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Áno
Balenie: V kartóne
Typ alkoholu: Rum
Zloženie: Destilát z cukrovej trstiny
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: