Kirk and Sweeney Gran Reserva 40% 0,7L

Kód: B541
€46,90 / ks €39,08 bez DPH
Na objednávku (3-15 dní)
Môžeme doručiť do:
30.10.2023

Kirk & Sweeney Gran Reserva Vás zoberie na šťastnú cestu plnú chute vanilky, sherry a hrozienok so silnou arómou pečenej cukrovej trstiny. Boduje tiež na poschodí s tónmi vanilky a sušeného ovocia.

Detailné informácie

Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 16:00
odoslaná v rovnaký deň.
Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.

Podrobný popis

"Kirk and Sweeney" bol názov dreveného škunera, ktorý bol vyhlásený v pašovaní rumu z karibskej oblasti do Spojených štátov počas prvých rokov Veľkej Prohibice v USA. Obvykle tesne predtým, než vplával do vôd Spojených štátov, škuner Kirk and Sweeney zakotvil na tzv. „Rum Line“ (okraji vôd spadajúcich do jurisdikcie USA) a predával rum menším lodiam, ktoré zastavili po jeho boku Menšie lode boli rýchlejšie a ovládateľnejšie ako flotila pobrežnej stráže a tak lepšie pašovali rum na breh. Legendárnemu škuneru sa stal osudný rok 1924, kedy bol pobrežnou strážou zajatý s veľkou zásielkou skvelého karibského rumu, potom premenovaný na „Chase“ a až do neskorých 40. rokov slúžil potrebám US Coast Guard.

Kirk & Sweeney Gran Reserva Vás zoberie na príjemnú cestu plnú chute vanilky, sherry a hrozienok so silnou arómou pečenej cukrovej trstiny. Boduje tiež na poschodí s tónmi vanilky, sušeného ovocia, jemnými dubovými tónmi a korenistými tónmi muškátového orieška a škorice. V závere je veľmi jemný s jemnými tónmi duba, sherry a hrozienok. Nádherný rum v kvalitnej, ťažkej fľaši.

kirk-sweeney-new

Dodatočné parametre

Kategória: Tmavý rum
% Alkoholu: 40%
Objem (L): 0,7 L
Krajina pôvodu: Dominikánska republika
Darčekové balenie: Nie
Cena za litr: 0.7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: