Captain Morgan Spiced gold 35% 1L

Kód: A939
€17,40 / ks €14,50 bez DPH
Skladom

Originálny rum inšpirovaný karibskými rumami a exotickými koreninami.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Captain Morgan Spiced Gold je unikátny rum vyrobený z melasy z cukrovej trstiny a tajnej zmesi bylín a korenín, ktorý dozrieva jeden rok v sudoch z amerického bieleho duba, vďaka čomu nadobúda tmavú farbu, neopakovateľnú chuťkaramelovú arómu. Má skutočne široké využitie: môžete ho piť čistý, s ľadom, kolou alebo ho použiť ako základ do rôznych koktailov napríklad Spiced Rum Punch alebo Dark & Stormy.

Rum bol pomenovaný podľa legendárneho admirála, korzára a piráta Sira Henryho Morgana zo 17. storočia, ktorý strážil karibskú oblasť pred španielskymi námornými silami. Captain Morgan Spiced Gold sa stal najpopulárnejším rumom na svete nie len vďaka svojej histórii, ale aj unikátnemu chuťovému profilu. Je dostupný vo viac ako 100 krajinách sveta s predajom 11 miliónov fliaš ročne. Je určený pre milovníkov rumu, koktailovneviazanej zábavy.

Captain Morgan je značkou patriacou do portfólia spoločnosti Diageo – jedného z najväčších výrobcov alkoholických nápojov na svete. Vlastní viac ako 200 značiek, vrátane Johnnie Walker, Smirnoff, Baileys, Guinness atď. Britská národná spoločnosť má sídlo v Londýne a prevádzkuje 132 zariadení po celom svete. Je tiež hlavným distribútorom škótskej whisky. Od roku 2020 sa Diageo zaviazal k udržateľnému rozvoju a znižovaniu svojho vplyvu na životné prostredie.

 


Farba: Jantárová

Vôňa: Silná rumová a karamelová vôňa.

Chuť: Špecifická chuť s vanilkou, karamelom, cukrom a korením.

Záver: Príjemný vyvážený záver.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Tmavý rum
% Alkoholu: 35
Objem (L): 1
Krajina pôvodu: USA
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Nie
Balenie: Bez obalu
Typ alkoholu: Rum
Zloženie: liehovina na báze rumu
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Captain Morgan Original Spiced Gold recenzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: