Tres Hombres VIII Ans d´Age Agricole Edition 14 44% 0,7%

Kód: E273
Značka: Tres Hombres
€103,90 / ks €86,60 bez DPH
Na objednávku

Exkluzívny karibský rum s bohatou chuťou a ovocnou arómou určený pre znalcov.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Tres Hombres VIII Ans d’Âge Agricole Edition 14 je výnimočný rum z kategórie je „rhum agricole“ čo znamená, že je vyrobený z čistej šťavy z cukrovej trstiny. Alkohol sa vyrába na karibskom ostrove Marie Galante a osem rokov dozrieva v dubových sudoch po bourbone a v sudoch z európskeho duba. Rum sa pýši bohatou a komplexnou vôňou, ktorá je plná tónov zrelého ovocia a jemných korenistých nuansí. Na jazyku je hladký s vyváženou chuťou, kde sa miešajú sladké tóny s korením a jemným dotykom dubového dreva. Ans d’Âge zanecháva dlhotrvajúci a príjemný dojem s teplým záverom, ktorý pozýva k ďalšiemu poháru.

Tres Hombres je jediná značka rumu, ktorá svoje rumy prepravuje na plachetniciach, vďaka čomu získavajú osobitú chuť a arómu. Ans d’Âge Agricole Edition 14 sa konkrétne vyrába v pálenici Distillerie Poisson, ktorá je známa svojou tradičnou výrobou a kvalitnými produktmi, ktoré sú v súlade s dlhoročnou históriou a dedičstvom ostrova Marie Galante. Ich najznámejšou rumovou značkou je Père Labat. Tres Hombres VIII Ans d’Âge Agricole Edition 14 bude skvostom pre zberateľov a perfektný darček pre tých, ktorí si potrpia na kvalitný alkohol s príbehom.

Spoločnosť Fairtransport založili traja priatelia: Arjen van der Veen, Jorne Langelaan a Andreas Lackner v roku 2007. Ich hlavným cieľom je prepravovať ekologické a tradične vyrobené tovary z Karibiku do Európy bez použitia motorov alebo fosílnych palív. Na tento účel používajú svoju vlajkovú loď – brigantínu Tres Hombres, ktorá má kapacitu 40 ton nákladu a 19 plachiet. Práve na palube tejto lodi dozrel Tres Hombres VIII Ans d’Âge Agricole Edition 14, kde bol vystavený pohybu, vlhkosti a zmenám teploty.

 


Farba: Hlboká jantárová

Vôňa: Bohatá a komplexná vôňa s tónmi zrelého ovocia a jemným korením.

Chuť: Hladká, vyvážená a sladká chuť s náznakom korenia a dubového dreva.

Záver: Dlhý, príjemný a teplý záver.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Iba u nás
% Alkoholu: 44
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Francúzsko
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Nie
Balenie: Bez obalu
Typ alkoholu: Rum
Zloženie: Destilát z cukrovej trstiny
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Tres Hombres Rum - Aged at Sea

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: