Tres Hombres La Palma Cana Brava Organico Edition 9 2016 40,8% 0,7L

Kód: E271
Značka: Tres Hombres
€58,90 / ks €49,10 bez DPH
Na objednávku

Organický, čistý a jemne sladký rum z ostrova La Palma, ktorý poteší všetky zmysly.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Tres Hombres Cana Brava La Palma Organico Edition 9 2016 je karibský rum, ktorý sa vyrába z kvalitnej cukrovej trstiny na ostrove La Palma. Je známy čistotou a autentickosťou. Ide o organický produkt, ktorý sa destiluje v medených kotloch nad priamym ohňom s drevom, čím získava bohatú a komplexnú arómu a jemne sladkú chuť, ktorá pochádza priamo z cukrovej trstiny. Objavujú sa aj tóny karamelu a tropického ovocia. Záver je jemnýpríjemný.

Limitovaná edícia je výsledkom spolupráce dvoch spoločností – malou ale významnou pálenicou Aldea z ostrova La Palma a prepravnou spoločnosťou Fairtransport – organizáciou, ktorá sa zaoberá ekologickou námornou dopravou. Tres Hombres je jediná značka rumu, ktorá svoje rumy prepravuje na plachetniciach, vďaka čomu získavajú osobitú chuť a arómu. Cana Brava La Palma Organico Edition bude skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len obyčajný alkoholický nápoj - je to skúsenosť, ktorá spája históriu, tradíciu a prírodnú krásu karibského ostrova.

Spoločnosť Fairtransport založili traja priatelia: Arjen van der Veen, Jorne Langelaan a Andreas Lackner v roku 2007. Ich hlavným cieľom je prepravovať ekologické a tradične vyrobené tovary z Karibiku do Európy bez použitia motorov alebo fosílnych palív. Na tento účel používajú svoju vlajkovú loď – brigantínu Tres Hombres, ktorá má kapacitu 40 ton nákladu a 19 plachiet. Práve na palube tejto lodi dozrel Cana Brava La Palma Organico Edition 9 2016, kde bol vystavený pohybu, vlhkosti a zmenám teploty.

 


Farba: Zlatá

Vôňa: Bohatá a komplexná vôňa s ovocím, karamelom a dubovým drevom.

Chuť: Jemne sladká chuť s tónmi karamelu a tropického ovocia.

Záver: Jemný a príjemný záver.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Iba u nás
% Alkoholu: 40,8
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Španielsko
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Nie
Balenie: Bez obalu
Typ alkoholu: Rum
Zloženie: Destilát z cukrovej trstiny
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Tres Hombres Rum - Aged at Sea

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: