Brugal

brugal
Rumový dom Brugal bol založený v roku 1888 v Puerto Plata, v Dominikánskej republike Španielom D. Andrés Brugalom, ktorého cieľom bolo vytvoriť ten najjemnejší karibský rum. A uspel. Jeho odbornosť a umenie výroby rumu už prešla piatimi generáciami rodiny Brugalov.

Ron Brugal je charakteristicky suchý, karibský rum. Starostlivo kontrolovaná destilácia a filtrácia dodáva Brugalu mimoriadne čistý a suchý alkohol. Jeho drevitý štýl je perfektný v kombinácii s tropickými džúsmi alebo kolovými nápojmi. Vyvážením tradičnej suchosti vzniká mimoriadny koktejl, preferovaný ako spotrebiteľmi, tak expertov.

Všetky rumy tejto značky zrejú v starostlivo vybraných dubových sudoch, ktoré im dodávajú jemnú a charakteristickú chuť. Firma Brugal je preslávená najväčšou zbierkou dubových sudov v Karibiku. Rum Brugal pochádza vždy iba z Dominikánskej republiky a symbolizuje skutočnú chuť Karibiku. Aj preto je najobľúbenejším a najpredávanejším rumom v tejto oblasti a treťou najpredávanejšou značkou rumu na svete.

Cena

1444
11444
3 položiek celkom
Brugal 1888 Gran reserva tmavý rum redbear alkohol online distribúcia bratislava
€35,90 bez DPH
€43,10
B002
Brugal Anejo Superior tmavý rum red bear obchod s alkoholom online bratislava
€12,30 bez DPH
€14,70

5-ročný rum s fľašou ozdobenou rybárskou sieťou – ikonou dominikánskej kultúry.

B881
Brugal anejo Superior tmavý rum Redbear alkohol online bratislava distribúcia veľkoobchod alkoholu
€22,30 bez DPH
€26,70

Jemný a lahodný rum z Dominikánskej republiky, ktorý je na trhu už 70 rokov.

E620

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom