Zacapa 23 Etiqueta Negra Limitada 2014 45% 0,7L v tube

Kód: E329
Značka: Zacapa
€325,70 / ks €271,40 bez DPH
Skladom

Prémiový rum z Guatemaly, ktorý oslavuje remeslo a dedičstvo Zacapa.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Zacapa 23 Etiqueta Negra Limitada 2014 je prémiový rum z Guatemaly, ktorý je inšpirovaný prírodnými živlami najmä ohňom tunajších sopiek. Je vyrobený zo zmesi rumov vo veku 6 až 24 rokov, ktoré zrejú v rôznych sudoch – čo zaručuje jeho konzistentnú kvalitu a chuť. Rumová vôňa je plná karamelu, vanilky, hnedého cukru a jemných korenín, ktoré spolu vytvárajú lákavý a zvodný zážitok. Na jazyku je hladký s vyváženými tónmi sladkosti, vanilky a dreva. Zacapa 23 Etiqueta Negra má dlhý a uspokojivý záver, ktorý zanecháva trvalý dojem na podnebí.

Podobne ako všetky edície značky Zacapa aj edícia Etiqueta Negra má na spodku fľaše utkaný pásik v béžovej farbe tzv. „petate“, ktoré sa vyrába ručne z palmových listov. Rum oslavuje remeselnú zručnosť a dedičstvo značky Zacapa. Tento konkrétny ročník bol uvedený na trh s cieľom ponúknuť zberateľom a milovníkom rumu exkluzívny produkt s výnimočnou kvalitou a hĺbkou chuti, ktorá je charakteristická pre rumy Zacapa. Limitovanú edíciu si najlepšie vychutnáte čistú alebo s ľadom.

Rum vyrába spoločnosť Rum Creation and Products, ktorá je dcérskou spoločnosťou Industrias Licoreras de Guatemala. Táto spoločnosť sa zaoberá výrobou a distribúciou rôznych druhov alkoholických nápojov v Guatemale a v zahraničí. Rum je zvláštny tým, že zreje na výšine Quetzaltenango v tzv. Dome nad oblakmi v nadmorskej výške 2 300 metrov, čo ho zaraďuje medzi najvyššie zrejúce rumy na svete. Vďaka chladu, ktorý zabraňuje vyparovaniu, alkohol nadobúda mimoriadnu jemnosť. Okrem toho všetky rumy Zacapa sa vyrábajú z prvej lisovanej šťavy cukrovej trstiny, čím sa stávajú sladšie a hladšie oproti iným rumom.

 


Farba: Tmavohnedá

Vôňa: Sladká rumová vôňa s karamelom, vanilkou, hnedým cukrom a jemným korením.

Chuť: Hladká, sladká a vyvážená chuť s tónmi vanilky a dreva.

Záver: Dlhý, uspokojivý záver.


 

Dodatočné parametre

Kategória: V tube
% Alkoholu: 45
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Guatemala
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Áno
Balenie: V tube
Typ alkoholu: Rum
Zloženie: Destilát z cukrovej trstiny
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: