Bumbu Cream 15% 0,7L v tube

Kód: E619
Značka: Bumbu
€34,10 / ks €28,40 bez DPH
Na objednávku

Lahodný rumový likér s exotickými tónmi kokosu, škorice a korenia.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Bumbu Cream je vynikajúci likér vyrobený z rumu Bumbu, ktorý zreje 18 rokov v sudoch po bourbone a ďalších šesť mesiacov v sudoch po sherry na Barbadose. Dopĺňa ho mliečna smotana korenie. Vyvážený nápoj má bohatú vôňu a chuť s tónmi chai (indický nápoj), kokosu a škorice. Na jazyku je sladký, jemne korenistýsmotanový. Záver je dlhý s príjemnou sladkosťou a krémovým dozvukom. Bumbu Cream odporúčame podávať čistý s ľadom alebo ako súčasť koktailov. Je určený pre milovníkov rumu aj priaznivcov sladkých likérov.

Likér má originálnu bielu fľašu vyrobenú z ťažkého skla, ktorá je spredu ozdobená veľkým zlatým symbolom – „X“. Vzadu fľaše je znázornená mapa Karibiku. Symbol „X“ znamená, že ho tvorí extra starý rum. Je tiež znakom kvality, originality a remesla. Zaujímavá je aj veľká korková zátka v zlatej farbe, ktorá po otvorení vydáva hlasné POP. Bumbu Cream dostanete v krásnom a luxusnom balení.

Výrobcom je spoločnosť Bumbu Rum Company, ktorá je súčasťou rodinnej firmy Sovereign Brands. Bumbu Rum Company sa pri výrobe svojich produktov inšpirovala karibskou legendou o pirátoch, ktorí si miešali svoj vlastný rum z prírodných ingrediencií. Pri výrobe alkoholu používa tradičné postupy, ktoré zahŕňajú použitie cukrovej melasy z Karibiku a Južnej Ameriky, kvasnice z roku 1840, kontinuálne destilačné zariadenia a dubové sudy. Bumbu Rum je značka s bohatou históriou, kvalitou a remeslom.

 


Farba: Krémovo-hnedá

Vôňa: Bohatá vôňa s tónmi chai, kokosu a škorice.

Chuť: Vyvážená a sladká chuť s korením a smotanou.

Záver: Dlhý, sladký a krémový záver.


 

Ocenenia:

San Francisco World Spirits Competition 2021 – dvojitá zlatá medaila

Dodatočné parametre

Kategória: V tube
% Alkoholu: 15
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Barbados
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Áno
Balenie: V tube
Typ alkoholu: Likér
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Bumbu Crème Rum Tasting

Bumbu Rum Creme Review

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bumbu
Na Barbadose nie je rum len ďalším destilátom. Je to ostrov, kde bol rum prvýkrát pred asi 400 rokmi vytvorený. Odvtedy strávili miestny master destilery niekoľko storočí zdokonaľovaním umenia destilácie a miešania najslávnejšieho exportného produktu tejto krásnej krajiny.


V spoločnosti Bumbu Rum Company vyrábajú rumy zo zmesi najkvalitnejšie cukrovej trstiny z celej Západnej Indie. Ich rumy sú výnimočne vyvážené a hladké, bez toho, aby im ubrali na bohatosti a spletitosť. Ochutnajte a uvidíte.