Nestville Master Blender 2022 13y 45% 0,7L v kazete

Kód: E676
Značka: Nestville
€254,30 / ks €211,90 bez DPH
Na objednávku

Prvá 13-ročná whisky od Nestville, ktorá každým rokom naberá na pôvabe a kráse.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Nestville Master Blender 2022 13y prináša komplexné a hlboké chute, oslovujúce zmysly každého pravého znalca. Whisky zrela 13 rokov v dubových sudoch a jej výrobca ju považuje za svoju najväčšiu pýchu. Pri prvom kontakte vás ohromí svojou vôňou, v ktorej objavíte komplexné tóny ovocia, vanilky a jemného drevitého korenia. Subtílne náznaky tmavej čokolády a medu jej pridávajú hĺbku a šľachetnosť. Pôsobivá je aj chuťová paleta. V ústach dominuje kombinácia karameluvanilky s jemným dotykom pražených orieškov a trieslovín. Chute sa postupne odhaľujú a vytvárajú výrazný a harmonický celok. Záver je krémový s dlhotrvajúcim pocitom hrejivého korenia.

Limitovaná edícia z roku 2022 je namiešaná z alkoholu zo štyroch ručne vybraných sudov, z ktorej sa vyrobilo len 1 375 fliaš. Súčasťou je drevený obal, ktorý obsahuje certifikát vlastníctva s poradovým číslom fľaše. Nestville Master Blender 2022 13y je skvelou voľbou pre skúsených znalcov a vášnivých obdivovateľov zrelých whisky. Je určená pre tých, ktorí vyhľadávajú exkluzívne a limitované edície so zvláštnym dôrazom na komplexnosť chute a výnimočnosť v každom dúšku.

Nestville Distillery je prvou najstaršou a stále jedinou pálenicou whisky na Slovensku. Názov Nestville je spojením anglických slov „nest“ – hniezdo a „ville“ ako village – dedina. V podstate ide o názov obce Hniezdne, neďaleko Starej Ľubovne, kde spoločnosť sídli. Toto krásne prostredie sa stalo domovom výnimočných whisky, ktoré odzrkadľujú bohatú kultúru a dedičstvo spišského regiónu. Pálenica sa neustále snaží vytvárať výnimočné nápoje a ponúkať zákazníkom zážitky, ktoré siahajú za hranice bežného alkoholu. Jej víziou je prinášať na svetovú scénu jedinečné produkty.

 


Farba: Mahagónová

Vôňa: Príjemne sladká vôňa vanilky s tónmi ovocia, medu a čokolády.

Chuť: Harmonická chuť karamelu a vanilky s jemným dotykom pražených orieškov a trieslovín.

Záver: Krémový záver s dlhotrvajúcim pocitom hrejivého korenia.


 

Dodatočné parametre

Kategória: V kazete
% Alkoholu: 45
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Slovensko
Vek (v rokoch): 13 r
Darčekové balenie: Áno
Balenie: V kartóne
Typ alkoholu: Whisk(e)y
Zloženie: Voda, whisky destilát, farbivo: obyčajný karamel
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Nestville Whisky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: