Ron Espero Coffee rum 40% 0,7L v tube

Kód: E258
Značka: Espero
€25 / ks €20,80 bez DPH
Skladom (5 ks)

Detailné informácie

Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.
Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.

Podrobný popis

Ron Espero Coffee Rum je unikátny likér, ktorý spája kvalitný 7-ročný dominikánsky rum s čerstvo praženými nikaragujskými kávovými zrnamivanilkou z Dominikánskej republiky. Likér má silnú aromatickú vôňu s náznakmi praženej kávy, čokolády a vanilky a plné telo s horkou kávou, ktorá sa mieša s bohatými orechovými a korenistými tónmi. Záver je dlhý elegantný s jemnými náznakmi kakaa a korenia.

Likér ponúka nezabudnuteľný chuťový zážitok, určený pre milovníkov kávy a rumu, ktorí hľadajú niečo výnimočné a originálne. Ron Espero Coffee Rum podávajte čistý, s ľadom alebo môže byť skvelým základom na rôzne koktaily. Rovnako ho môžete skombinovať so studenou alebo horúcou kávou pre extra kofeínovú chuť.

Značka Ron Espero patrí pod Albert Michler Distillery, ktorá je dcérskou spoločnosťou 1423 World Class Spirits. Spoločnosť má dlhú a zaujímavú históriu, ktorá sa začala v roku 1863, keď Albert Michler založil likérku vo vtedajšom Rakúsko-Uhorsku. Michler bol dodávateľom rumu pre cisársky dvor a námorníctvo a jeho produkty boli známe po celej strednej Európe. Po druhej svetovej vojne a komunistickom prevrate bola likérka zničená a jeho rodina vyhnaná. Dnes Albert Michler Distillery sídli v prístavnom meste Bristol v Anglicku a zaoberá sa dovozom a distribúciou rumov z rôznych krajín ako sú Jamajka, Dominikánska republika, Kuba, Barbados a ďalšie.

 


Farba: Tmavá mahagónová

Vôňa: Silná aromatická vôňa s náznakmi praženej kávy, čokolády a vanilky.

Chuť: Plná chuť s horkou kávou, orechovými a korenistými nuansami.

Záver: Dlhý a elegantný záver s jemnými náznakmi kakaa a korenia.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Rum
% Alkoholu: 40
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Dominikánska republika
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Áno
Balenie: V tube
Zloženie: Destilát z cukrovej trstiny
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Espero Coffee & Rum | Rum-Tasting

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: