Ron Espero Caribean Orange 40% 0,7L v tube

Kód: A160
Značka: Espero
€22,50 / ks €18,80 bez DPH
Skladom

Exotický likér s bohatou chuťou zrelých pomarančov a jemným rumovým základom.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Ron Espero Caribbean Orange je vynikajúci a jemný likér, ktorý v sebe ukrýva bohatstvo karibského slnka a sviežosť pomarančov. Rum je výsledkom dokonalého spojenia exkluzívnych 7 až 12 ročných dominikánskych rumov, ktoré zreli systémom Solera s macerovanou prírodnou a chemicky neošetrenou pomarančovou kôrou. Jeho vôňa je plná a bohatá s nádychom pomaranča, ktorý dopĺňajú jemné tóny karamelu a vanilky. Chuť je sladká s jemnou pomarančovou príchuťou, ktorá je vyvážená silným rumovým základom. Dlhý záver zanecháva na jazyku pocit sladkosti a tepla.

Ron Espero je jednou z najpopulárnejších značiek pálenice Albert Michler. Ron Espero Caribbean Orange je určený nielen pre dámy, ale aj pre pánov, ktorí si potrpia na kvalitný a originálny alkoholický nápoj s netradičnou chuťou a vôňou. Môžete ho podávať ako nezvyčajný aperitív alebo pridávať do prémiových koktailov napríklad Caribbean Dream.

Albert Michler Distillery, ktorá je dcérskou spoločnosťou 1423 World Class Spirits má dlhú a zaujímavú históriu. Likérku založil ešte v roku 1863 Albert Michler vo vtedajšom Rakúsko-Uhorsku. Michler bol dodávateľom rumu pre cisársky dvor a námorníctvo a jeho produkty boli známe po celej strednej Európe. Po druhej svetovej vojne a komunistickom prevrate bola likérka zničená a jeho rodina vyhnaná. Dnes Albert Michler Distillery sídli v prístavnom meste Bristol v Anglicku a zaoberá sa dovozom a distribúciou rumov z rôznych krajín ako sú Jamajka, Dominikánska republika, Kuba, Barbados a ďalšie.

 


Farba: Hlboká jantárová

Vôňa: Plná a bohatá vôňa s nádychom pomaranča a jemnými tónmi karamelu a vanilky.

Chuť: Sladká chuť s jemnou pomarančovou príchuťou.

Záver: Dlhý, sladký a teplý záver.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochutený rum
% Alkoholu: 40
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Dominikánska republika
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Áno
Balenie: V tube
Typ alkoholu: Rum
Zloženie: Destilát z cukrovej trstiny
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: