Ferrum Cherry elixír 35% 0,7L

Kód: A761
Značka: Ferrum
€32,80 / ks €27,30 bez DPH
Skladom

Spojenie starého karibského rumu a veľmi starej francúzskej odrody višní Morella je naozaj neobvyklé, ale vo výsledku geniálne. Vďaka dochovaným zápiskom Vám môžeme ponúknuť úplne unikátny produkt, ktorý si jednoducho zamilujete.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Keď sa chce, tak to ide. Frederic Kafka si zmyslel, že vytvorí unikátny likér zo starej francúzskej odrody višní Morella , ktoré ale musel do Rakúsko-Uhorska dovážať zo zahraničia. To sa vie z dochovaných zápiskov majstra Kafky.

Rumový likér Ferrum Cherry Elixír je verným nasledovníkom pôvodného receptu. Jeho základom je blend karibských rumov Ferrum Reserva a vynikajúca višňová šťava z odrody Morella – krásny ovocne šťavnatý a voňavý likér.

Pôvodne francúzska odroda Morella bola schválená na pestovanie v Československu až v 50. rokoch 19. storočia. Lenže Frederic Kafka si ju dokázal zaobstarať už v 19. storočí a dovážal si ju zo zahraničia. Odrodu mal v obľube natoľko, že podľa nej pomenoval aj svoju destilérku. Ochutnajte parádne spojenie stareného karibského rumu a starej odrody višní.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochutený rum
% Alkoholu: 35
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Česká republika
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Nie
Balenie: Bez obalu
Typ alkoholu: Rum
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: