Beefeater Blood orange & Tonic 4,9% 0,25L (balenie 12ks)

Kód: E704
Značka: Beefeater
€32,90 / bal €27,40 bez DPH
Na objednávku

Osviežujúci drink zložený z prémiového pomarančového ginu a toniku v plechovke.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Beefeater Blood orange & Tonic je osviežujúci nápoj, ktorý je kombináciou prémiového ginu Beefeater Blood Orange s tonikom. Alkohol sa vyrába destiláciou obilia s macerovanými bylinami, ktoré mu dodávajú charakteristickú chuť a vôňu. Okrem bylín obsahuje aj korenie, tradičnú borievku a červené pomaranče. Miešaný nápoj má sladkú, ovocnú a horkú chuť zároveň s príjemným citrusovým dozvukom. Záver je svieži, krátky ale intenzívny. Blood orange & Tonic je určený pre všetkých, ktorí majú radi gin a tonik s príchuťou pomarančov a nechcú sa zbytočne zdržovať jeho prípravou. Stačí len otvoriť plechovku a vychutnať si skvelý drink.

Na oranžovej plechovke Blood orange & Tonic je vyobrazené logo značky (v červenej farbe na bielom podklade), ktorým je londýnsky strážca britskej monarchie, podľa ktorého bol aj alkohol pomenovaný. Okolo neho sú znázornené plody a listy pomarančovníka, ktorý je jednou z hlavných zložiek ginu Beefeater Blood Orange.

Citrusový nápoj vyrába spoločnosť James Burrough Ltd. Jej história siaha až do roku 1862, keď jej zakladateľ/farmaceutJames Burrough kúpil pálenicu v Chelsea a začal vyrábať svoj vlastný gin. V roku 1908 dal postaviť novú väčšiu pálenicu v Lambeth, kde sa Beefeater gin vyrába dodnes. James Burrough Ltd. bola v rodinnom vlastníctve až do roku 1987, keď ju kúpila spoločnosť Whitbread. V roku 2005 sa stala súčasťou skupiny Pernod Ricard. Beefeater je jedným z najznámejších a najoceňovanejších ginov, ktorý sa predáva vo viac ako 170 krajinách sveta.

 


Farba: Svetločervená

Vôňa: Príjemná sladká vôňa červených pomarančov s tónmi koriandra, borovice a levandule.

Chuť: Sladká, ovocná a horká chuť s citrusovými tónmi.

Záver: Svieži, krátky ale intenzívny záver.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie produkty
% Alkoholu: 4,9
Objem (L): 0,25
Krajina pôvodu: Anglicko
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Nie
Balenie: Iné balenie
Typ alkoholu: Gin
Zloženie: Voda, cukor, neutrálny alkohol (destilát z obilia), gin (destilát z rastlinných látok a obilný alkohol), prírodná aróma červený pomaranč, prírodná aróma chinín, kyselina citrónová), konzervačná látka : benzomat sodný), farbivá : allura red AC,tartazine, Obsahuje oxid uhličitý
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

How To Make a Beefeater Blood Orange Gin & Tonic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: