Jose Cuervo reposado Day of the Dead edition 38% 0,7L

Kód: B945GBX
Tip
Značka: Jose Cuervo
€17,90 / ks €14,90 bez DPH
Skladom (>36 ks)

Detailné informácie

Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.
Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.

Podrobný popis

Jose Cuervo Reposado „Day of the Dead“ Edition je špeciálna edícia mexickej tequily vyrobená z modrej agávy, ktorá sa pečie a fermentuje a následne po destilácii zreje v dubových sudoch, čím nadobúda charakteristický profil. Nápoj má zlatistú farbu, jemnúveľmi príjemnú vôňu s náznakmi korenia, citrusových šupiek, sušených byliniek, pečenej agávy a medu. V sladkej chuti sa objavujú tóny agávy, dubového dreva a vanilky, ktoré prechádzajú do dlhého hladkého záveru.

Limitovaná edícia, ktorá oslavuje mexický sviatok „Día de los Muertos“ (Deň mŕtvych) je ideálna pre milovníkov tradičnej tequily s bohatou históriou a kultúrnym dedičstvom. Jose Cuervo Reposado bude skvelým spoločníkom na oslavyšpeciálne príležitosti, alebo len tak na potešenie v kruhu priateľov.

Pálenicu Jose Cuervo, ktorá je považovaná za najstaršiu stále fungujúcu pálenicu tequily na svete, založil v roku 1758 José Antonio de Cuervo. Prvá tequila Vino Mezcal de Tequila de Jose Cuervo bola vyrobená v roku 1795, po tom, čo syn Dona Josého, získal povolenie od španielskeho kráľa Karola IV. na komerčnú výrobu tequily. V súčasnosti ju vlastní spoločnosť Proximo Spirits, ktorá je súčasťou rodinnej firmy Beckmannovcov, potomkov zakladateľa. Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a marketingom rôznych alkoholických nápojov vrátane rumu, whisky, tequily, vodky a likérov. Medzi jej najznámejšie značky patria okrem Jose Cuervo aj Bushmills, The Kraken, Boodles, Three OlivesHangar a ďalšie.

 


Farba: Zlatistá

Vôňa: Príjemná a jemná vôňa s náznakmi korenia, citrusov, byliniek, pečenej agávy a medu.

Chuť: Sladká chuť s tónmi agávy, duba a vanilky.

Záver: Dlhý a hladký záver.


 

Tip:

Tequila Jose Cuervo Reposado je ideálna na prípravu koktailov Paloma, Tequila Sunrise, Margarita alebo El Diablo, ktoré vynikajúco zvýraznia jej chuť.

Dodatočné parametre

Kategória: Reposado
% Alkoholu: 38
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Mexiko
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Nie
Balenie: Bez obalu
Zloženie: Destilát z agáve
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Evento "Day of the Dead" - Jose Cuervo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: