Legend of Kremlin Gold 40% 0,7L

Kód: A413-2
€20,80 / ks €17,30 bez DPH
Skladom

Legend of Kremlin Gold je prémiová vodka, ktorá je vyrobená k dokonalosti pomocou tých najkvalitnejších surovín a tradičných ruských destilačných metód. Je to luxusná a sofistikovaná vodka, ktorá je oslavovaná pre svoju jemnosť, čistotu a jedinečný chuťový profil.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Legend of Kremlin Gold je prémiová vodka, ktorá je vyrobená k dokonalosti pomocou tých najkvalitnejších surovín a tradičných ruských destilačných metód. Je to luxusná a sofistikovaná vodka, ktorá je oslavovaná pre svoju jemnosť, čistotu a jedinečný chuťový profil.

Jednou z kľúčových vlastností Legend of Kremlin Gold je jej výrobný proces, ktorý zahŕňa použitie len tých najkvalitnejších zŕn pšenice a raže, starostlivo vybraných tak, aby bola zabezpečená optimálna kvalita. Tieto zrná sa potom fermentujú a destilujú pomocou tradičných medených destilačných prístrojov, výsledkom čoho je čistý a svieži alkohol s bezkonkurenčnou hladkosťou.

To, čo odlišuje Legend of Kremlin Gold od ostatných vodiek, je jej jedinečný proces filtrácie. Po destilácii sa vodka filtruje cez brezové uhlie, čo pomáha odstrániť prípadné nečistoty a nežiaduce príchute. Potom sa znova prefiltruje cez kremenný piesok, ktorý ešte viac zjemní chuť a textúru vodky, výsledkom čoho je hodvábne hladký povrch, ktorý nemá konkurenciu.

Legend of Kremlin Gold sa vyznačuje aj procesom starnutia. Zreje minimálne jeden rok v dubových sudoch, čo dodáva chuťovému profilu hĺbku, komplexnosť a bohatosť.

Legend of Kremlin Gold si najlepšie vychutnáte priamo alebo na ľade, aby ste naplno ocenili jeho bohatú a komplexnú chuť. Je tiež vynikajúcou voľbou na vytváranie prémiových koktailov, pretože jeho jemnosť a jemná sladkosť z neho robia všestranný a sofistikovaný mixér.

Stručne povedané, Legend of Kremlin Gold je prémiová vodka, ktorá je príkladom umenia tradičného ruského liehovarníctva. Je to luxusná a zhovievavá liehovina, ktorá je ideálna pre tých, ktorí v živote oceňujú jemnejšie veci, a jej neporovnateľná hladkosť a jedinečný chuťový profil z nej robia skutočne výnimočnú vodku.


Farba: Číra

Vôňa: Jemná sladkosť, vanilka

Chuť: Mierne sladká, pri konci v nej jemne dominuje korenistá chuť

Záver: Jemne sladkasté


 

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné darčekové balenia
% Alkoholu: 40
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Rusko
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Nie
Balenie: Bez obalu
Typ alkoholu: Vodka
Zloženie: Obilný destilát
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: