3x Dal Bello DOCG Brut (Zatvárač zdarma)

Kód: E669-SET
Akcia
€35,70 / bal. €29,80 bez DPH
Skladom

Výhodné troj-balenie suchého elegantného šumivého talianskeho vína s darčekom.

Detailné informácie

Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.
Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.

Podrobný popis

Dal Bello DOCG Millesimato Brut je suché šumivé víno vyrobené z hrozna odrody Glera, ktoré sa pestuje na ílovitých pôdach vo vysokých talianskych kopcoch Asolo. Hrozno sa najskôr lisuje, následne dekantuje pri nízkej teplote a fermentuje s vybranými kvasinkami. Druhá fermentácia prebieha v autokláve približne 60 dní. Výsledkom je elegantný nápoj s arómou broskýň, exotického ovocia, cédra, mandlí a medu. Chuť je čerstváharmonickádlhotrvajúcim pocitom na jazyku. Prosecco sa hodí ako aperitív k predjedlám z kreviet alebo rizotu z morských plodov.

Skratka DOCG uvedená v názve zaručuje geografický pôvod a dodržiavanie najprísnejších štandardov kvality a výrobných postupov. Je najvyššou kvalitnou klasifikáciou v Taliansku. Skratka „Brut“ sa vzťahuje na množstvo cukru v alkohole – ide o najnižší obsah a to menej ako 12 g/l. Ak práve usporadúvate väčšiu oslavu, záhradnú párty alebo formálnu udalosť toto výhodné troj-balenie sa vám bude hodiť. Navyše k nemu dostanete ako bonus – „zatvárač“ fliaš zdarma

Spoločnosť Dal Bello Vini je popredným talianskym výrobcom kvalitných vín. Založil ju v roku 1906 Giuseppe Dal Bello v meste Fonte v severovýchodnej časti Talianska. Dal Bello Vini je známa predovšetkým výrobou znamenitého prosecca, najmä Asolo Prosecco Superiore DOCG. Jej výrobné techniky sú avantgardné a kombinujú pokročilé technológie s tradíciami minulosti. Spoločnosť za viac ako jedno storočie získala mnohé ocenenia a uznanie na lokálnej, národnej aj medzinárodnej úrovni vrátane takých súťaží ako Mondiale di Bruxelles, IWSC, 5 Star Wines a Falstaff Prosecco Trophy. Rodinná spoločnosť má veľký rešpekt k prírode a jej základným prvkom, ktoré sú dôležité pre jej vlastnú identitu.

 


Farba: Slamovožltá so zelenými odleskami

Vôňa: Príjemná ovocná vôňa s tónmi broskýň, exotického ovocia, cédra, mandlí a medu.

Chuť: Harmonická a čerstvá chuť.

Záver: Dlhý a lahodný záver.

Teplota podávania: 6 – 8 °C


 

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné ponuky
Krajina pôvodu: Taliansko
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: