Elesko Frankovka Modrá 2019 Non Alcoholic 0,00% 0,75L

Kód: D321
€4,90 €4,08 bez DPH
3-15 dní
Môžeme doručiť do:
12.10.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Jeden z najzdravších prírodných nápojov obsahujúci prírodné cukry, vitamíny, organické kyseliny a minerálne látky.

Je vhodný aj pre dojčiace matky a deti. Obrázok kreslil KAZO KANALA

Hroznová šťava granátovo-červenej farby s iskrou rubí­nu. Vôňou pripomí­na hrozno v najlepšom štádiu zrelosti, kedy je obsah prí­rodných cukrov, organických kyselí­n, antioxidantov, vitamí­nov, minerálnych a pektí­nových látok optimálny pre konzumáciu v najčistejšej prí­rodnej forme. Chuť kôstkového ovocia s tónmi lesných bobuľoví­n je v zmesi s intenzí­vnou stopou kyselí­n a triesloví­n bohatá a osviežujúca. Pozití­vne vplýva na látkovú výmenu, stimuluje činnosť tráviaceho ústrojenstva.

Z aminokyselí­n obsahuje stopy lecití­nu, ktorý napomáha regulácii zvýšenej hladiny cholesterolu. Ocenia ju aj tehotné a dojčiace matky. Pre našich najmenší­ch je zdravou voľbou prí­sunu vitamí­nov v aktí­vnej forme, najmä skupiny B, C, H a P.

Športovcom dodá okamžitú energiu. Z prí­rodných cukrov obsahuje najviac glukózy a fruktózy. Nakoľko sa jedná o čisto prí­rodný produkt bez filtrácie a chemickej stabilizácie, pri výraznejšom zachladení­ sa môže objaviť jemný zákal alebo sediment, čo nevplýva na vysokú kvalitu tohto obľúbeného nealkoholického nápoja.

Hrozno sa zberalo ručne v období konzumnej zrelosti, kedy je optimálny pomer obsahu prírodných cukrov a organických kyselín. Po šetrnom vylisovaní a fyzikálnom odkalení bol mušt pasterizovaný a plnený do fliaš v atmosfére inertného plynu, aby sa obmedzil nežiaduci vplyv vzdušného kyslíka.

 

  • Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská
  • Vinohradnícky rajón: Modra
  • Vinohradnícka obec: Vištuk
  • Vinohradnícky hon – vinohrad: Zoya
  • Rok výsadby vinohradu: 2005-2008
  • Pôda: hnedozem s prímesou štrkopiesku

Dodatočné parametre

Kategória: Vína & Šampanské
Hmotnosť: 1.5 kg
Krajina pôvodu: Slovensko
Darčekové balenie: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: