Flor de Cana Centenario 12y 40% 0,7L v kartóne

Kód: A354
€30,90 / ks €25,75 bez DPH
Skladom (9 ks)

Tento jantárový rum z Nikaraguy zreje minimálne 12 rokov v dubových sudoch. Flor de Cana nesie označenie SLOW AGED, ako jediná značka rumov na svete.

Detailné informácie

Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 16:00
odoslaná v rovnaký deň.
Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.

Podrobný popis

This amber rum from Nicaragua matures for at least 12 years in oak barrels. It is extremely soft, very fine and mild in aroma. Flor de Cana may bear the designation SLOW AGED (slowly aged) with the permission of the strict US governmental authority. SLOW AGED describes the natural, non-accelerated maturing process in oak barrels. This award stands for highest quality. Flor de Cana is the only rum brand to carry this award. Tasting notes: Colour: Light amber with mahogany accents. Nose: Spicy, nutty, mild, notes of coconut, hints of banana. Taste: Soft, smooth, strong, notes of oak, vanilla, hints of fruit, chilli. Finish: Long lasting, balanced.

Dodatočné parametre

Kategória: V kartóne
Hmotnosť: 1.4 kg
% Alkoholu: 40%
Objem (L): 0,7 L
Krajina pôvodu: Nikaragua
Vek (v rokoch): 12 r
Darčekové balenie: Áno
Cena za litr: 0.7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Flor de Cana rum

Rum Flor de Caña bol prvýkrát vyrobený v roku 1890 v meste Chichigalpa, Nikaragua. V tých dobách sa mladým rumom oslavovalo ukončenie zberu cukrovej trstiny. Lepšie chutiace staršie rumy si ukladali a užívali majitelia továrne na spracovanie cukrovej trstiny. Keďže kvalita starených rumov sa rozšírila aj medzi bežných ľudí, bola v roku 1937 založená firma Compañia Licorea de Nicaragua, ktorá sa práve zamerala na produkciu kvalitných starených rumov. Flor de Caña je vedúcou značkou rumov v Strednej Amerike. Vyrába sa v meste Chichigalpa v Nikarague výhradne z prírodných surovín a je to päťkrát destilovaný rum. Je starený metódou Slow-Aged™ v sudoch z amerického bieleho duba, v ktorom predtým zreli americké bourbon whisky. Flor de Caña sa vyrába časom overenou metódou a podľa pôvodnej rodinnej receptúry. Tradične vysoká kvalita priniesla pre rumy Flor de Caña viac ako 100 medzinárodných ocenení za kvalitu a chuť.