Brugal Papá Andrés Edición limitada 2018 40% 0,75L

Kód: A064
€1 799 €1 499,17 bez DPH
Na dopyt

Detailné informácie

Podrobný popis

V Dominikánskej republike vyrába Destillerie Brugal už vyše 130 rokov veľmi kvalitné rumy.
Počiatky siahajú až do roku 1888, kedy Andrés Brugal Montaner značku založil. Firma je stále v rodinných rukách, a to už piatu generáciu. Za zmienku stojí, že ani jeden "recept" na konkrétny rum sa nikdy nenapísal na papier, ale koluje iba v hlavách master blenderov.
Brugal používa veľmi čisté destiláty, čo znamená, vždy iba "srdce" destilátu, čo zaručuje tú najlepšiu kvalitu. Na kvalitu má vplyv aj to, že cesta z trstinových polí do pálenice je veľmi krátka, a teda kvalita trstiny sa neznehodnotí dlhou cestou.

Brugal Papa Andres 2018
Je to najväčší poklad rodiny. Názov tejto zmesi má po zakladateľovi, Donovi Andresovi Brugalovi, a rodina Brugalovcov si najskôr v súkromí užívala tento skvelý rum, a to každá genarácia (päť generácií), než bola uvedená na trh.
Každá limitovaná edícia sa líši od tej minulej a edícia ODISEA z roku 2018 je navrhnutá tak, aby vzdala hold nášmu zakladateľovi a oslávila 130 rokov tradície. Dekantér má vygravírovaný kovový golier a ručne leštenú a pieskovanú plaketu. Je dodávaný v elegantnej modrej dóze so zložitým vlnovým ilustračným dizajnom, ktorý symbolizuje cestu Dona Andrésa cez Atlantik.

Na predaj bolo vyrobených iba 1 000 ručne vyrábaných fliaš, vďaka čomu je to jeden z najunikátnejších a najobyčajnejších rumov, aký ste si kedy mohli vychutnať.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné darčekové balenia
Hmotnosť: 1.5 kg
% Alkoholu: 40%
Objem (L): 0,75L
Krajina pôvodu: Dominikánska republika
Darčekové balenie: Áno
Cena za litr: 0.75

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

brugal
Rumový dom Brugal bol založený v roku 1888 v Puerto Plata, v Dominikánskej republike Španielom D. Andrés Brugalom, ktorého cieľom bolo vytvoriť ten najjemnejší karibský rum. A uspel. Jeho odbornosť a umenie výroby rumu už prešla piatimi generáciami rodiny Brugalov.

Ron Brugal je charakteristicky suchý, karibský rum. Starostlivo kontrolovaná destilácia a filtrácia dodáva Brugalu mimoriadne čistý a suchý alkohol. Jeho drevitý štýl je perfektný v kombinácii s tropickými džúsmi alebo kolovými nápojmi. Vyvážením tradičnej suchosti vzniká mimoriadny koktejl, preferovaný ako spotrebiteľmi, tak expertov.

Všetky rumy tejto značky zrejú v starostlivo vybraných dubových sudoch, ktoré im dodávajú jemnú a charakteristickú chuť. Firma Brugal je preslávená najväčšou zbierkou dubových sudov v Karibiku. Rum Brugal pochádza vždy iba z Dominikánskej republiky a symbolizuje skutočnú chuť Karibiku. Aj preto je najobľúbenejším a najpredávanejším rumom v tejto oblasti a treťou najpredávanejšou značkou rumu na svete.