STRÁNKY SÚ URČENÉ VÝHRADNE PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV

Hendrick’s Gin 41,4% 1L

Kód: D190
€47,43 –22 %
Obrázok
€47,43 –22 % €36,90
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
25.10.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Hendrick’s je jediný gin na svete, ktorý sa destiluje pomocou dvoch destilačných zariadení. Destilačná kolóna Bennet z roku 1860 produkuje veľmi robustné a chuťovo bohaté destiláty. Destilačné zariadenie Carter (1948) zase osviežujúce a neuveriteľné delikátne destiláty.

Na výrobu sa používa 11 druhov bylín a koreniny ako borievka, koriander, kôry citrusov. Tesne pred plnením do fliaš sa pridáva voda z miestnej priehrady Penwhapples na zníženie alkoholu.

Na záver sa pridá to najdôležitejšie, čo robí Hendrick’s Gin unikátnym: uhorka a esencia z okvetných lístkov ruží.

 

Okvetné lístky ruží a uhorka. Obe tieto ingrediencie sa používajú pri výrobe Hendrick’s Ginu, malosériovo vyrábaného ginu pochádzajúceho zo škótskej prímorskej dediny Girvan. Spojenie uhorky a ruží dotvára jeho unikátnu, skvele vyváženú chuť. Hendrick’s Gin je ideálny na miešanie Gin & Tonic.

 

Vôňa: závan ostrých pikantných bylín s harmonicky vyváženou borievkou a koriandrom a hlbokou, prekvapujúco kvetinovou arómou fialiek a ruží.

Chuť: je špecifická a odlišná od ostatných ginov. Je jemná a sú v nej rozpoznateľné tóny citrusov, ruží a šalátovej uhorky. Práve šalátová uhorka by v drinku obsahujúcom Hendrick’s Gin nemala chýbať. Podčiarkuje totiž menej rozpoznateľné tóny, ktoré vďaka tejto ingrediencii vystúpia do popredia.

Dodatočné parametre

Kategória: Giny
Hmotnosť: 1.4 kg
Alkohol: 41,4%
Darčekové balenie: Nie
Krajina: Škótsko
Objem: 1L
Alkohol: 41,4%
Objem: 1L
Krajina: Škótsko
Darčekové balenie: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: