Absolut Voices Limited edition 40% 0,7L

Kód: E247
Značka: Absolut
€23,20 / ks €19,30 bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 10:00
odoslaná v rovnaký deň.
Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.

Podrobný popis

Absolut Voices Limited Edition je ikonická švédska vodka, ktorá oslavuje rozmanitosť a jedinečnosť ľudských hlasov ako prostriedku, ktorí dokáže spájať ľudí napriek im rozdielom. Alkohol sa vyrába kontinuálnou destiláciou, pričom každá zložka, vrátane vody a pšenice, pochádza z jedného zdroja, jednej dediny a jednej komunity na juhu Švédska. Absolut Voices má typickú jemnú vôňu, bohatú a komplexnú chuť, ktorá je zároveň hladká a zamatová s výrazným obilným charakterom, po ktorom nasleduje dotyk sušeného ovocia. Dlhýpríjemný záver zanecháva v ústach pocit sviežosti a čistoty.

Limitovaná edícia vyšla v októbri 2021 v recyklovateľnej zafírovo-modrej fľaši pripomínajúcej zvukové vlny, ktoré symbolizujú silu ľudského hlasu a jeho schopnosť spájať ľudí napriek ich rozdielom. Absolut Voices je určená pre tých, ktorí oslavujú rozmanitosť a chcú sa podeliť o svoje názory a myšlienky. Je výzvou pre všetkých, aby sa spojili a oslavovali život bez predsudkov a nenávisti.

Švédska spoločnosť Absolut Rent Brännvin vznikla ešte v roku 1879 v Štokholme. Jej zakladateľ Lars Olsson Smith ako prvý zaviedol metódu kontinuálnej destilácie vo Švédsku, vďaka ktorej sa z alkoholu odstránia nečistoty – škodlivé pre zdravie. V roku 1972 sa spoločnosť premenovala na The Absolut Company AB, ktorá okrem slávnej vodky vyrába aj iné značky ako sú Malibu – kokosový rum s príchuťou, Kahula – likér s príchuťou kávy a vodky Wyborowa, Luksusowa a Frïs. Spoločnosť je tiež známa svojou progresívnou a inovatívnou stratégiou marketingu a dizajnu fľašiek.

 


Farba: Číra

Vôňa: Jemná vôňa.

Chuť: Bohatá, komplexná a zamatová chuť s obilným charakterom a tónmi sušeného ovocia.

Záver: Dlhý a príjemný záver.


 

Ocenenia:

D&AD Awards 2022 – ocenenie za najlepší dizajn

Dodatočné parametre

Kategória: Čistá vodka
% Alkoholu: 40
Objem (L): 0,7
Krajina pôvodu: Švédsko
Vek (v rokoch): Bez udania veku
Darčekové balenie: Nie
Balenie: Bez obalu
Typ alkoholu: Vodka
Zloženie: Voda, lieh
Trvanlivosť: Bez obmedzenia

#AbsolutVoices | Limited Edition | Making Of

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: