Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 40% 0,7L

Kód: B540
€50,90 / ks €42,42 bez DPH
Skladom (5 ks)

Kirk & Sweeney Gran Reserva Superior má veľmi jemnú arómu, v ktorej môžeme cítiť sušené ovocie, toastový chlieb, trochu karamelu a na pozadí jemný náznak medu.

Detailné informácie

Objednávka Red Bear
Objednávka tovaru skladom do 16:00
odoslaná v rovnaký deň.
Doprava zadarmo Red Bear
Doprava zadarmo
na objednávku nad 80€.

Podrobný popis

"Kirk and Sweeney" bol názov dreveného škuneru, ktorý bol vyhlásený v pašovaní rumu z karibskej oblasti do Spojených štátov počas prvých rokov Veľkej Prohibície v USA. Obvykle tesne predtým, než vplával do vôd Spojených štátov, škuner Kirk and Sweeney zakotvil na tzv. „Rum Line“ (okraji vôd spadajúcich do jurisdikcie USA) a predával rum menším lodiam, ktoré zastavili po jeho boku. Menšie lode boli rýchlejšie a ovládateľnejšie ako flotila pobrežné stráže a ľahšie pašovali rum na breh. Legendárnemu škuneru sa stal osudný rok 1924, kedy bol pobrežnou strážou zajatý s veľkou nakládkou skvelého karibského rumu, potom premenovaný na „Chase“ a až do neskorých 40. rokov slúžil potrebám US Coast Guard.

Kirk & Sweeney Gran Reserva Superior má veľmi jemnú arómu, v ktorej môžeme cítiť sušené ovocie, toastový chlieb, trochu karamelu a na pozadí jemný náznak medu. V chuti Kirk & Sweeney Gran Reserva Superior je cítiť predovšetkým vanilka, sprevádzaná o slabšie tóny mandlí. Chuť je hrejivá, plná a dlhotrvajúca. Každá fľaša má svoje vlastné číslo.

kirk-sweeney-new

Dodatočné parametre

Kategória: Alkohol
Hmotnosť: 1.5 kg
% Alkoholu: 40%
Objem (L): 0,7 L
Krajina pôvodu: Dominikánska republika
Darčekové balenie: Nie
Cena za litr: 0.7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: